تلفن تماس | ساعات کار
09132080362 | 17 الی 20
تلفکس
03136293770
ایمیل
info@nemati-law.ir
کانال تلگرام

درباره ما

بیوگرافی مؤسسه حقوقی نعمتی

درباره مؤسسه حقوقی نعمتی

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی نعمتی در سال 1390 با حضور و مشارکت جمعی از وکلای باتجربه تأسیس گردید.

این دفتر از بدو تاسیس با هدف قراردادن پیگیری مستمر پرونده ها و با در نظر داشتن دستمزد منصفانه و اصرار به حصول نتیجه به نفع موکل و با امتناع از قبول پرونده های موهوم و پرونده هایی که حقی برای متقاضی متصور نیست، فعالیت خود را آغاز نمود. همچنین این دفتر با عنایت به سکونت و اقامت تعداد زیادی از هموطنان در خارج از کشور و با توجه به تعلق مادی و معنوی این افراد به کشور عزیزمان ایران و داشتن مسایل و مشکلات حقوقی در این سرزمین یکی از اهداف خود را قبول وکالت و حل مشکلات این افراد قرار داده است.

این دفتر خدمات حقوقی با انگیزه و اعتقاد به دفاع از حقیقت و پاسداری از حقوق افراد و قانون از قبول پرونده هایی که در آن حقی برای متقاضی به نظر نمی رسد و نیز پرونده های مرتبط با قاچاق و خرید و فروش و مصرف مواد مخدر امتناع نموده و نیز در پرونده های مالی به هیچ وجه با موکل شریک نمی شود.

با هدف اصرار به حصول نتیجه به نفع موکلین تاکید بر قبول وکالت افرادی که توانایی تام پرداخت حق الوکاله را ندارند دفتر مؤسسه حقوقی نعمتی با حفظ حرمت و شان و منزلت حرفه وکالت با دوری از اخذ دستمزدهای حداقلی دور از شأن و ارزش این حرفه، تمهیدات فراوانی از جمله تقسیط یا اعطای مهلت و اخذ دستمزد منصفانه را جهت تسهیل در پرداخت حق الوکاله برای موکلین و مراجعین خود در نظر گرفته است.

این دفتر خدمات حقوقی از سال 1390 به ارایه خدمات حقوقی بصورت آنلاین از طریق وبسایت رسمی موسسه حقوقی نعمتی به آدرس www.nemati-law.ir پرداخته و از این طریق نقش بسزایی در تسهیل ارتباط و اطلاع رسانی حقوقی با ارایه خدماتی همچون:

مشاوره حقوقی آنلاین / انتشار مقالات حقوقی / پیگیری اخبار حقوقی / معرفی خدمات حقوقی /  ارایه نمونه فرم ها و نمونه قرادادها و …

به مخاطبان خود داشته است. 

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com